Karrier

Szeretnél változatos projektekben részt venni, fejlődni és közben valami nagyot alkotni?
Akkor jó helyen jársz!

Az Ötletiroda csapataként az a célunk, hogy weboldalak, webshopok építésével és karbantartásával hosszútávon segítsük az induló, friss vagy jól haladó vállalkozásokat minél hamarabb elérni céljaikat nagyszerű eredményekkel tarkítva.

Pozíciók:

Bővülő csapatunkba keressük WEBFEJLESZTŐ munkatársunkat, hogy együtt tegyük sikeresebbé hozzánk forduló ügyfeleinket és saját webshopjainkat.

Milyen feladataid lesznek?

  • Elsősorban WordPress és – esetenként – Woocommerce weboldalak, webshopok készítése, fejlesztése
  • Weboldalak auditja, koncepció- és cselekvési terv kidolgozása egyre bővülő ügyfélportfóliónk számára
  • A weboldalakhoz kapcsolódó külső szoftverek összekapcsolása (API)
  • Készített weboldalak karbantartása, hibareprodukció, hibakeresés- és javítás
  • WP keretrendszer szerkesztése, fejlesztése

Hogyan dolgozunk?

Pécelen van az irodánk, mivel itt lakunk és nem szeretjük az értékes időnket ingázással, munkába járással eltölteni. Hiszünk a személyes találkozókban és az összetartó csapat erejében, ezért legtöbbször az irodában vagyunk, de hetente 1-2 alkalommal home office-ból is szoktunk dolgozni. A heti nagy meeting alkalmával mindig átbeszéljük az éppen aktuális projekteket és a prioritásokat, valamint csapatként együttműködve napközben is segítjük egymást.

Mit várunk Tőled?

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbi ismeretekkel:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, vagy weboldalak készítésében
  • WordPress és Woocommerce alapos ismerete
  • HTML, CSS ismerete
  • PHP, JavaScript, API, SQL adatbázisok ismerete
  • Clean Code koncepciók alkalmazása

További előnyt jelent, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Titkos vágyad megmenteni a világot – de főként a magyar vállalkozásokat – az eredménytelen és haszontalan weboldalaktól, webshopoktól
  • Siker- és célorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Jó problémamegoldó vagy
  • Nem félsz elmondani az ötleteidet
  • Alaposan és proaktívan dolgozol
  • Jól kommunikálsz munkatársaid felé
  • Szívesen dolgoznál egy kisebb csapat részeként
  • Alapfokú angol nyelvtudásod van

Mit ad az Ötletiroda? Miért minket válassz?

  • Teljesen bejelentett fizetést adunk: bruttó 600-650.000 Ft, amely teljesítménytől függően a próbaidőszak után növekedhet
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Hétfőtől-péntekig, 8.00-16.30-ig tartó munkarend, túlóra nélkül
  • Home office lehetőség
  • Az irodában bátran fogyasztunk kávéból és gyümölcsökből is
  • Száműzzük a kábeleket és kitűnő eszközökkel dolgozunk: villámgyors Apple gépek, ergonomikus irodai székek, szemkímélő monitorok, elektromosan fel/le mozgatható asztal ha éppen ülve vagy állva szeretnél programozni
  • Születésnapok alkalmával +1 nap szabit biztosítunk. Senki sem szeret dolgozni a saját születésnapján.
  • Tapasztalat- és teljesítményarányos év végi bónuszt adunk
  • Félévente tartunk teljesítményértékelést

Nem szeretnénk, ha kiégnél, ezért mindent megteszünk:

  • Megbecsüljük munkádat, meghallgatjuk ötleteidet és figyelembe vesszük kéréseidet
  • Sokrétű, változatos feladatokat nyújtunk és gyors fejlődési lehetőséget
  • Lehetőséged lesz betekinteni a marketing- és médiapiacra
  • Vidám hangulatú, csapatban gondolkodó munkatársak és kellemes, barátságos, nyugodt munkakörülmények várnak
  • Lesz lehetőséged önállóan is kipróbálni magad, de szívesen segítünk, ha elakadnál

Munkavégzés helye: 2119 Pécel, Maglódi út 25.

Legyél egy sikeres csapat tagja és csatlakozz hozzánk!

Amennyiben magadra ismertél, várjuk szakmai önéletrajzodat, bérigényed feltüntetésével az alábbi címre: karrier@otletiroda.hu

Erre a pozícióra 2022-es év elején keressük munkatársunkat, részletek hamarosan.

Erre a pozícióra 2022-es év közepén keressük munkatársunkat, részletek később.

Szakmai elismeréseink

Karrier 1

Örömmel tölt el minket, hogy 2020-után 2021-ben is bekerült az általunk készített cbdhungary.hu webshop a legjobb 25 webshopba több, mint ezer induló közül a szakmai és független „a-ev-webshopja.hu”* versenyen. Valamint 2021-ben a második helyezést érte el az általunk feljavított és karbantartott jatszoterland.hu webshop.

* “Az Év webshopja” egy szakmai díjazás, ahol nem a legtöbb közönségi szavazat sem a befizetett díj nem számít, mivel nincs szavazás és teljesen ingyenes a nevezés. A szakmai zsűri minimum 8 szakmai szempontból (pl. dizájn, logisztikai megoldások, ergonómia, szövegezés/tartalommarketing, sales megoldások, UX/UI stb.) és általánosságban (felhasználói élmény) pontozással felállít egy sorrendet, amit aztán megvitatnak több fordulóban.

Inspirációt keresel?

Kövess minket Facebook-on, és minden érdekes és motiváló cikkről elsőként fogsz értesülni!

Csak egy kattintás:

Letöltés… 55%
Azonnal a tiéd lehet - Töltsd le most!

Évtervező naptár 2021!
Minden fontos dátum egy helyen!

Kampányokat tervezel? Add meg neved és e-mail címed, és azonnal tiéd lehet ingyen a 2021-es évtervező naptár.

✓ Nyomtatható pdf – akár A0 méretben!
Az összes jelentős pirosbetűs ünnep
Minden jelentős “neves” nap
2021 egész éves kampányhoz
BlackFriday kampányhoz
Karácsonyi kampányhoz